fbpx

Знову без перемоги – Шевченко провів другий матч на чолі “Дженоа”

Головна Сторінка » Знову без перемоги – Шевченко провів другий матч на чолі “Дженоа”

У матчі 14-го туру чемпіонату Італії “Удінезе” та “Дженоа” не змогли виявити сильного -0:0.

Що потрібно знати про гру в Удіне?

Нудний перший тайм. У першій половині гри команди змогли створити тільки один гострий момент. Гра була на низьких швидкостях та без загострення.

“Дженоа” більше володіла м’ячем. Жодна із команда не мала переваги на полі. Команда Андрія Шевченко більше володіла м’ячем, але це було на власній половині поля. “Удінезе” намагався швидче переходити середину поля, але користі від цього багато не мав.

Шевченко зробив ставку на оборону. “Дженоа” мінімізувала ризики біля власних воріт. Гості не дали простору супернику, зіграли дуже дисципліновано та надійно в захисті. За весь матч “Удінезе” мав тільки декілька напівмоментів.

Другий матч поспіль команда Шевченка не забиває та створює мінімум в атаці

Знову не вразила атака. Команда Шевченка виглядала беззубо в атаці. Намагання швидко наближатися до воріт суперника нічим не завершилися. Велика кількість браку не дозволяла “Дженоа” сподіватися на забитий гол. Другий матч поспіль команда Шевченка не забиває та створює мінімум в атаці.

“Удінезе” прагнув вирвати перемогу. Останні 15 хвилин гри пройшли на половині полі гостей. “Удінезе” намагався тиснути, щоб забити переможний гол, але це все було дуже прогнозовано та не ефективно. “Дженоа” спокійно відбився від навали.

Закономірний результат. Якісь футболу була низькою. Команди не показали жодних швидкостей та бажання на полі. Перемогу могли принести помилка чи індивідуальні дії. Ні першого, ні другого у виконанні команд не було. Тому нульова нічия повністю закономірний результат гри.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 18-річний ганець зіпсував дебют Шевченка на чолі “Дженоа”

Нічия не дозволила “Дженоа” покинути зону вильоту. Команда Андрія Шевченка перебуває на 18-му місці.

1 грудня “грифони” зіграють вдома проти “Ювентуса”. Початок гри о 21:45. Звіт про гру читайте на нашому сайті.