Зрадник готував ракетний удар по Укрзалізниці

Головна Сторінка » Зрадник готував ракетний удар по Укрзалізниці

Контррозвідка Служби безпеки зірвала спробу Росії завдати вогневого ураження по стратегічних об’єктах Укрзалізниці на Чернігівщині.

Агент РФ готував ракетний удар по об’єктах Укрзалізниці на півночі України, повідомила 1 квітня пресслужба СБУ.

“В обласному центрі затримали російського агента, який готував ракетний удар по залізничній лінії, що сполучає північні та східні регіони України. Ще однією потенційною ціллю ворога були платформи для вантажного обслуговування рухомих складів. Щоб виконати вороже завдання, фігурант мав перевірити розвіддані окупантів щодо можливого використання залізничної лінії для переміщення військової техніки ЗСУ”, – звітує відомство.

Для цього він приховано відслідковував рух ешелонів, а також фіксував напрямки їхніх маршрутів та місця зупинок.

Отримані дані агент мав дистанційно передати своєму російському куратору у вигляді координат залізничної гілки та пунктів вантажного обслуговування рухомих складів.

Ці відомості фігурант планував підтвердити фотографіями українських об’єктів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Працівниця дитсадка коригувала ракетні удари РФ

Загарбники планували використати цю інформацію для ракетного удару по інфраструктурі Укрзалізниці, щоб порушити логістику ЗСУ.

Співробітники СБУ запобігли передачі агентурного звіту російській розвідці. Це стало можливим завдяки своєчасному викриттю зрадника та його затриманню під час виконання ворожого завдання.

“Затриманим виявився працівник місцевого підрозділу Укрзалізниці, ідеологічний прихильник рашизму. З минулого року він став активним учасником російських телеграм-каналів і таким чином потрапив у поле зору окупантів. Під час обшуку в оселі затриманого вилучено мобільний телефон і планшет, які він використовував для комунікації з агресором через месенджер”, – сказано в повідомленні.

Йому повідомили про підозру. Зловмисник перебуває під вартою. Йому загрожує довічне ув’язнення.

СБУ затримала сім’ю зрадників, які на замовлення ФСБ готували ракетні удари по Україні та хоронили останки загиблих під Києвом росіян. Вони зливали геолокації базування Сил оборони, зокрема військовослужбовців спеціальних операцій ЗСУ. Також зловмисники передавали до ФСБ координати промислових цехів, де виробляли українські безпілотники. За наведенням фігурантів загарбники планували здійснити прицільні ракетні удари по українських об’єктах