Зрадники готували масовані авіаудари по п’яти обласних центрах

Головна Сторінка » Зрадники готували масовані авіаудари по п’яти обласних центрах

Служба безпеки затримала агентурну групу ФСБ, яка готувала координати для масованих авіаобстрілів Київської, Черкаської, Полтавської, Вінницької та Кіровоградської областей напередодні Великодня.

Серед пріоритетних цілей ворога були енергогенеруючі підприємства та логістичні склади зберігання паливно-мастильних матеріалів, повідомила 6 травня пресслужба відомства.

“Окупанти сподівались отримати від своєї агентури підтвердження щодо актуальних геолокацій військових аеродромів, а також спецпідрозділів, які охороняють Генштаб ЗСУ. Для виконання цих завдань російська спецслужба залучила двох своїх агентів з Умані та Лубен. Для конспірації фігуранти діяли порізно, але дистанційно замикалися на одного куратора з ФСБ”, – звітує СБУ.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зрадник шпигував за позиціями ЗСУ під виглядом прогулянок з собакою

Про все це Служба безпеки дізналася ще на початковому етапі розвідувальної активності російських агентів. Їх вдалося затримати на гарячому неподалік Києва, де вони проводили дорозвідку поблизу потенційних цілей, і тим самим зірвати плани агресора щодо підготовки повітряних ударів.

“Обох фігурантів, 28-річних безробітних, у березні цього року дистанційно завербував кадровий співробітник так званого управління ФСБ. Його особу вже встановлено Службою безпеки. За співпрацю з окупантами він обіцяв своїм агентам грошову винагороду. Для комунікації використовували анонімний чат у популярному месенджері”, – сказано в повідомленні.

Затриманим повідомили про підозру. Зловмисники перебувають під вартою. Їм загрожує довічне ув’язнення.

На Дніпропетровщині затримали посадовця Укрзалізниці, який шпигував за військовими ешелонами ЗСУ. Контррозвідка Служби безпеки провела спецоперацію у Дніпрі, в результаті якої затримала ще одного агента ФСБ. Ним виявився посадовець однієї із вузлових станцій Укрзалізниці.