Зробіть це перед сном: назвали найдієвіший спосіб позбутись набряків

Головна Сторінка » Зробіть це перед сном: назвали найдієвіший спосіб позбутись набряків

Жінки часто страждають набряками на обличчі. Щоб відновити та покращити зовнішній вигляд, використовують патчі.

Але цей засіб інколи шкодить, пише glavred.

Що робити, якщо опухло обличчя

“Набираєте ванну теплої води. У ній розмішуєте пачку магнієвої солі. Магній трансдермально змінить ваш рівень рідини в організмі. Зранку встанете в мінус, без набряків”, – каже дієтолог-ендокринолог Катерина Толстікова.

Це може допомогти зменшити стрес, адже магній покращує рівень кортизолу. Однак, це тимчасове явище. Крім того, магній допомагає утримувати воду, запобігаючи її затримці через стрес і підвищений рівень пролактину. Це симптоматичне полегшення.

Важливо також розрізняти набряки від пастозності.

“Набряки являють собою серйозний стан, а пастозність – це, коли, наприклад, ви прикладаєте пальці до своєї гомілки або до ноги внизу і помічаєте, що якщо залишаються невеликі вм’ятинки, вони зникають – це пастозність. Але якщо ви робите це і вони зберігаються на дві-три хвилини, то це вже набряк. Коли проходить дуже повільно і це стає системним набряком, його не можна ігнорувати”, – каже Катерина Толстікова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Так роблять моделі: вправи, щоб схуднути на обличчі

Це може призвести до серйозніших набряків, і позбутися їх уже буде складно. У таких ситуаціях зазвичай застосовують діуретики та інші препарати, що виводять воду для схуднення, що є погано для органів виділення і детоксикації. Постійне вживання сечогінних засобів і препаратів, що прискорюють обмін речовин, несе ризики для здоров’я і роботи наших детокс-органів, зазначила ендокринолог.

Набряки виникають через зайву рідину в організмі. Найчастіше вони з’являються на обличчі та тілі. Щоб зменшити або позбутися набряків додайте в раціон селеру, лимон, петрушку, яблучний оцет, журавлину, вівсяну крупу, імбир, темний рис, капусту, огірки та несолоні горіхи.

Зменшіть вживання солі, оскільки вона затримує рідину в організму.