Зростає напруженість: КНДР знову випустила ракети

Головна Сторінка » Зростає напруженість: КНДР знову випустила ракети

Північна Корея випустила кілька крилатих ракет у Жовте море.

Вони впали між Китаєм та Корейським півостровом. Про це заявили в Об’єднаному комітеті начальників штабів Південної Кореї, повідомляє Yonhap.

Запуск відбувся через три дні після того, як Північна Корея випустила в море на протилежному узбережжі дві балістичні ракети.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Використали стратегічний бомбардувальник: США та Південна Корея провели військові навчання

Південнокорейські військові зазначають, що їхні розвідувальні органи та американські партнери аналізували пуски, щоб дізнатися більше про тип ракет та інші деталі.

“Наші збройні сили посилили спостереження та пильність, тісно співпрацюючи зі Сполученими Штатами та підтримуючи тверду готовність”, ‒ розповіли в Об’єднаному комітеті начальників штабів.

У Південній Кореї додали, що їхні військові уважно стежать за додатковими діями КНДР.

Зазначається, що Пхеньян здійснив запуски на тлі зростання напруженості на півострові.

Корейська Народно-Демократична Республіка 19 липня запустила у напрямку Японського моря дві балістичні ракети малої дальності. Вони пролетіли близько 550 км і впали у воду.

Південна Корея засудила ракетні випробування, назвавши їх актами провокації, які завдають шкоди миру не лише на Корейському півострові, а й в усьому світі. США та Південна Корея назвали їх явним порушенням резолюцій Ради безпеки ООН.