ЗСУ ліквідували вже другого командира російських десантників

Головна Сторінка » ЗСУ ліквідували вже другого командира російських десантників

В Україні ліквідували командира 247-го елітного десантно-штурмового полку повітряно-десантних військ РФ Василя Попова.

Він став другим убитим командиром, першим в Україні загинув полковник Костянтин Зізевський. Його ліквідували ще 26 лютого 2022 року, повідомляють РосЗМІ.

“Сьогодні вночі, бл*дь, загинув командир 247-го полку, новий, тільки недавно на посаду вступив. Хороший мужик, бл*дь, ну реально, бл*дь, герой, бл*дь, просто герой, у мене інших слів немає, і мені його шкода. З ним ще троє хлопців загинули, і мені їх шкода”, повідомив блогер Єгор Гузенко, автор пропагандистського Telegram-каналу “Тринадцятий”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В РФ почали арештовувати Z-блогерів: яка причина і кого вже затримали

Командиром 247-го полку його було призначено зовсім недавно. Ще у серпні підрозділом керував Петро Попов.

Певно, Петра Попова замінили на Василя Попова після публічного скандалу. Зокрема, 8 серпня у Telegram-каналі “Тринадцятий” з’явився пост із погрозами на адресу Петра Попова. Він був пов’язаний з евакуацією тіл загиблих.

247-й гвардійський десантно-штурмовий Кавказький козачий полк входить до 7-ї гвардійської десантно-штурмової дивізії та дислокований у Ставрополі. Підрозділ зазнав тяжких втрат на початку повномасштабного вторгнення: у перший тиждень війни полк втратив не менше ніж 60 осіб загиблими під час спроби штурму Миколаєва. Серед них був і командир полку Костянтин Зізевський, якому посмертно присвоїли звання героя Росії. Також відомо про загибель командира 2-го батальйону цього полку Дмитра Лисицького, він загинув наприкінці березня 2023 року.