ЗСУ можуть зупинити наступ росіян на фронті – в ISW назвали умову

Головна Сторінка » ЗСУ можуть зупинити наступ росіян на фронті – в ISW назвали умову

Сили оборони зможуть призупинити російський наступ за умови швидкого надходження допомоги зі Сполучених Штатів Америки.

Про це у свіжому звіті повідомляють аналітики Інституту вивчення війни (ISW).

“Очільник комітету з розвідки Сенату США Марк Ворнер повідомив 21 квітня, що американська військова допомога Україні, включаючи ATACMS, буде доставлена в Україну до кінця наступного тижня. Президент Володимир Зеленський заявив, що швидка доставка американської військової допомоги Україні може дозволити ЗСУ стабілізувати лінію фронту і перехопити ініціативу”, – сказано в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військовий журналіст назвав найгарячішу точку на авдіївському напрямку

Збройні сили України водночас можуть зазнати додаткових невдач у найближчі тижні в очікуванні допомоги США у сфері безпеки. Вона дозволить Україні стабілізувати фронт.

“Сили оборони, ймовірно, зможуть призупинити нинішній російський наступ за умови швидкого надходження нової допомоги від США”, – наголошують експерти.

Російська армя, імовірно, активізує поточні наступальні операції та ракетні і безпілотні удари в найближчі тижні, аби скористатися “вікном” до прибуття американської військової допомоги з метою використання обмежень у постачанні озброєння для України.

Палата представників США 20 квітня проголосувала за законопроект щодо допомоги Україні.

Далі законопроєкт до 23 квітня має підтримати Сенат та до 24 квітня схвалити президент Джо Байден.

Документ підтримали 310 конгресменів. Проти – 112.

Документом передбачено виділення понад $60 млрд. Третина пакета – на поповнення арсеналів США, а пряма фінансова допомога – як кредит.