fbpx

ЗСУ пояснили складність військової операції на Луганщині

Головна Сторінка » ЗСУ пояснили складність військової операції на Луганщині

Операція зі звільнення Луганської області не буде швидка.

Російські окупанти на цьому напрямку давно укріпилися за рахунок бойовиків так званої ЛНР та сил, які раніше перебували в Харківській області. Про це в ефірі телемарафону повідомив речник Східного угруповання військ Збройних сил України Сергій Череватий.

“У ворога там було утворення, це так зване ЛНР, яке він використовував як плацдарм для підготовки нападу на нас, зокрема, створивши там цей корпус “народної міліції ЛНР”. Він під керівництвом російських офіцерів готувався до війни постійно, тренувався, коли була операція Об’єднаних сил”, пояснив речник.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Луганщині злетів у повітря склад боєприпасів окупантів Гайдай

Череватий також зазначив, що загарбники в Луганській області встигли підготуватися в інженерному плані. За його словами, частину російських військ після відступу з Харківської області та Лимана (Донецька область) перекинули на Луганщину.

У зв’язку з цим українські війська на цьому напрямку не йдуть у лобові атаки. Підрозділи ЗСУ атакують ворога високоточними ударами, а потім оперативно переходять до контратак.

“Ми максимально їх вражаємо спочатку вогнем, зокрема високоточними боєприпасами, й тільки з’являється можливість, як це було останнього разу в Макіївці, ми звільняємо доволі швидко. Просто для цього потрібен час”, підкреслив Череватий.

Сили, які Росія перекинула з Херсонщини на Луганщину, це ‒ залишки найпрофесійніших військ РФ.

На Луганщину перевели максимально підготовлених російських десантників, але “погоди вони вже не зроблять”. Про це розповів голова Луганської ОВА Сергій Гайдай.

За його словами, це нині єдині російські підрозділи, які ще “можуть воювати”.

Generated by Feedzy