ЗСУ просунулися на двох напрямках: карти бойових дій ISW

Головна Сторінка » ЗСУ просунулися на двох напрямках: карти бойових дій ISW

Українські війська просунулися на південний схід від Торецька.

Є просування ЗСУ на заході Запорізької області і атаки на лівому березі Херсонщини, повідомляє Інститут вивчення війни (ISW).

Геолокаційні кадри показують, що російські війська незначно просунулися на схід від Іванівки (20 км на південний схід від Куп’янська) і на захід від Володимирівки (19 км на північний захід від Сватового).

Російські “воєнкори” повідомляли, що українські сили атакували в лісовій зоні на захід від Кремінної та намагаються відтіснити російські сили з Торського.

15 листопада окупанти наступали уздовж північного та південного флангів Бахмута. Тривають активні бої за контроль над ключовими висотами поблизу Кліщіївки. Українські сили утримують висоти на захід від міста.

Українські війська здійснили локалізовані атаки на південь від Бахмута та підтвердили територіальні досягнення. Є незначне просування на південний схід від Торецька (23 км на південний захід від Бахмута).

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЗСУ сказали про тактику росіян на Бахмутському напрямку

Українські війська зберігають контроль над Авдіївським коксохімічним заводом.

Російські війська 15 листопада продовжували наступальні операції на захід і південний захід від Донецька, але не зробили жодного підтвердженого просування.

Окупанти ведуть наступальні дії в районі кордону Донецько-Запорізької областей та не просувалися 15 листопада.

ЗСУ просунулися на заході Запорізької області. Російський “воєнкор” стверджував, що українські сили досягли певного прогресу у невизначеному районі.

Російський “воєнкор” стверджував, що 13-15 листопада війська РФ нібито просунулися на 700 м у лісову зону поблизу Роботиного та до околиць П’ятихаток.

15 листопада українські війська продовжували масштабніші, ніж зазвичай, операції на лівому березі Херсонської області. Російські блогери кажуть, що українські війська здійснили атаки з центру Кринок і також атакують поблизу Пойми та Піщанівки.

Український військовий оглядач Костянтин Машовець заявив, що окупанти розробили план атаки на українські позиції на лівому березі. Для цього сформували три тактичні груп. Окупанти планують використовувати дві групи для флангу на трасі Олешки-Нова Каховка та в районі Кринок з районів Корсуньки та Козачої Лагері, а третя група наступатиме поблизу Кринок.

Бойові дії на Бахмутському напрямку активізувалися, росіяни посилили атаки, повідомляв раніше командувач Сухопутних військ Олександр Сирський.

Сили оборони України ведуть наступальну операцію на Мелітопольському напрямку і відбили атаки росіян на шести напрямках.