ЗСУ за місяць знищили близько 3500 окупантів на лівобережжі Херсонщини

Головна Сторінка » ЗСУ за місяць знищили близько 3500 окупантів на лівобережжі Херсонщини

Росія зазнала значних втрат на лівому березі Дніпра і вже була змушена перекидати додаткові частини окупантів з інших ділянок фронту.

За місяць країна-агресорка втратила близько 3500 російських військовослужбовців, як пораненими, так і вбитими. Про це заявив заступник начальника штабу естонської дивізії Янно Мярк, передає ERR.

Він зазначив, що російські війська доклали чимало зусиль, щоб не допустити розширення українських плацдармів на Дніпрі або перекидання туди додаткових сил.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У росіян почалися проблеми на південному фронті

За його словами, втрати російських військ там також дуже великі.

“Втрати за цей чотиритижневий період оцінюються в близько 3500 російських військовослужбовців, як пораненими, так і вбитими”, – йдеться в заяві.

Естонський полковник уточнив, що це вже змусило російське командування перекинути в цей район підрозділи з інших фронтів.

Сили оборони України продовжують операції на лівому березі Дніпра в Херсонській області.

Українські війська там утримують позиції та, ймовірно, додатково перекидають піхоту. Про це повідомляє Інститут вивчення війни (ISW)

Українські сили 18 листопада продовжили операції на східному березі Дніпра в Херсонській області. За даними українського Генштабу, ЗСУ утримують позиції на лівобережжі.