Збройні сили України завдали втрат російським окупантам на Слов’янському напрямку.
Поблизу Богородичного та Долини ворожа розвідка боєм завершилася для російських загарбників втратами та відступом, інформує Генштаб ЗСУ в Facebook.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військовий експерт відповів, коли Україна звільнить Донецьк
На цьому ж напрямку зафіксовано обстріли біля Довгенького, Великої Комишувахи, Сулигівки, Рідного, Богородичного та Краснопілля. Неподалік Вірнопілля, де окупанти намагалися вести штурмові дії.
“Українські воїни придушили цю недолугу спробу та відкинули ворога назад”, – повідомили у зведенні за 7 серпня.
На Краматорському напрямку ворог здійснював обстріли із танків, ствольної та реактивної артилерії в районах населених пунктів Краматорськ, Сіверськ, Верхньокам’янське, Григорівка, Райгородок, Званівка. Завдав авіаудару неподалік Спірного.
“Штурмовими діями ворог намагався покращити тактичне положення поблизу Верхньокам’янського, успіху не мав, відійшов”, – повідомили у Генштабі.
На Бахмутському напрямку зафіксовано обстріли військової та цивільної інфраструктури в районах населених пунктів Бахмут, Соледар, Костянтинівка, Яковлівка, Покровське, Вершина, Кодема та Бахмутське.
Противник також задіяв авіацію біля Бахмута, Соледара і Зайцевого.
“Силами розвідувальної групи ворог намагався визначити систему оборони наших військ неподалік Білогорівки. Група виявлена та знешкоджена”, – повідомили у Генштабі.
Також повідомляється, що поблизу Кодеми тривають бойові дії.
“Противник вів наступальні та штурмові дії в районах населених пунктів Бахмут, Зайцеве, Яковлівка та Вершина, успіху не мав, відійшов”, – підкреслили у зведенні.
Ситуація на фронті залишається напруженою.
Бої точаться на Бахмутському напрямку. На низці інших Збройні сили України успішно відбивають спроби ворога просунутися. Про це свідчить карта бойових дій за 7 серпня від Liveuamap.
За свіжими даними карти, терористи ведуть обстріл Бахмута Донецької області. Також росіяни вчергове атакували територію захопленої Запорізької АЕС.