ЗСУ знають, де у Криму стоять системи запуску ракет “Онікс”

Головна Сторінка » ЗСУ знають, де у Криму стоять системи запуску ракет “Онікс”

Українська армія знає, де в окупованому Криму розташовані ворожі берегові ракетні комплекси “Бастіон-П”, що є носіями ракет “Онікс”.

Сили оборони готові протидіяти цим складним цілям, сказала очільниця об’єднаного пресцентру Оперативного командування “Південь” Наталія Гуменюк в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Головне, що нам відомо, де вони, а те, що росіяни будуть їх застосовувати, це очевидно, оскільки це один з тих способів тиску, якому дуже складно протидіяти. Тому що ракети типу “Онікс” мають особливі характеристики це протикорабельні ракети, які йдуть на дуже низькій висоті, складній для виявлення, і протидіяти їм можуть тільки особливі комплекси ППО”, – зазначила вона.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Криму партизани зафіксували переміщення носія надзвукових ракет “Онікс”

Росіяни економлять ракети до цих систем.

“Свого часу бавовна завітала на місце збереження подібних ракет”, – вказала Гуменюк.

Ворог може застосовувати такі ракети в комбінації з іншими засобами ураження. Активізувалось використання балістичних й інших ракет, які дуже складно збивати.

Російські загарбники готуються до боїв біля Євпаторії, що в тимчасово окупованому Криму. Підготовку зафіксували агенти кримського партизанського руху “АТЕШ”.

Окупанти, зокрема, облаштовують більше інженерно-фортифікаційних споруд у Євпаторійському районі.