ЗСУ знищують ворожі склади. Росіяни відчувають снарядний голод – ОК “Південь”

Головна Сторінка » ЗСУ знищують ворожі склади. Росіяни відчувають снарядний голод – ОК “Південь”

Українці постійно знищують склади росіян з боєприпасами. Армія РФ відчуває нестачу снарядів.

Якісна робота Збройних сил України по транспортних маршрутах росіян уповільнила та ускладнила їхню логістику, під час брифінгу розказала начальник об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк.

Минулого тижня ЗСУ знищили сім ворожих складів з боєприпасами на Лівобережжі. Унаслідок цього кількість обстрілів півдня України значно знизилася та сягала 30 за добу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Говорити про готовність знищити Чорноморський флот РФ ще зарано ‒ Гуменюк

“Час від часу їм вдається підтягувати якісь ресурси з боєприпасів, техніки та особового складу. Але це відбувається не в тій відповідності темпу розвитку бойових подій, тому є просідання в статистиці, коли ворог втрачає можливість атакувати, і кількість обстрілів зменшується. Це прояв снарядного голоду”, пояснила Гуменюк.

Згодом ворог зміг підтягнути ресурси та підняв позначку обстрілів до 90 за добу.

“Продовжуючи контрбатарейну боротьбу, ми продовжуємо їх просувати по лівому берегу для того, щоб вони не мали можливості дистанційно обстрілювати. Також мінус два склади зброєпостачання. Знов бачимо, що за минулу добу 54 обстріли це суттєве зниження”, додала Гуменюк.

Росія розгорнула потужне корабельне угрупування у Чорному та Азовському морях й готується до нових ракетних ударів по Україні.

Однак, українські захисники готові до відбиття ворожої атаки, розповіла Гуменюк. Військові усвідомлюють небезпеку і попереджають про неї українців.