ЗСУ знищили рідкісний радіолокаційний комплекс ворога “Зоопарк-1”: відео

Home Новини звідусіль ЗСУ знищили рідкісний радіолокаційний комплекс ворога “Зоопарк-1”: відео

У Запорізькій області Збройні сили України знищили рідкісний радіолокаційний комплекс окупантів.

Відео опублікувало у суботу Головне управління української розвідки у Telegram.

“19 серпня на Запоріжжі українські захисники знищили рідкісний зразок рашистського “аналоговнєта” радіолокаційний комплекс розвідки і контролю стрільби “Зоопарк-1″. Ліквідували також чотири одинці автомобільної та броньованої техніки”, йдеться у повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дим іде досі: у Мелітополі ЗСУ відпрацювали військову базу окупантів

Точне влучання по визначеним координатам повністю вивело з ладу техніку ворога, яка дозволяла коригувати вогонь російської артилерії.

Збройні сили України знищили з протитанкового ракетного комплексу “Стугна-П” два ворожі танки з екіпажем.

Комплекс “Стугна-П” призначений для ураження танків та інших броньованих цілей, зокрема, оснащених сучасними засобами динамічного захисту. ПТРК може вражати і завислі вертольоти.