Звідки виходила Росія – нам то по цимбалах. Будемо рухати кораблі з зерном – Данілов

Головна Сторінка » Звідки виходила Росія – нам то по цимбалах. Будемо рухати кораблі з зерном – Данілов

Україна продовжить робити все від неї залежне, щоб забезпечити світ продовольством попри погрози держави-терориста Російської Федерації.

З РФ не було ніякої “угоди”, і звідки вони виходила “по цимбалах”. Про це сказав секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов Данілов в радіоефірі, повідомила “Українська правда”.

Відбулося вже 97-ме засідання Ставки верховного головнокомандувача від початку повномасштабної війни. Нинішнє засідання було доволі тривалим майже три години, сказав секретар РНБО.

Одним із ключових питань було постачання зерна світу, яке Україна тримає на контролі і не збирається зупинятися.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Африканці почали розуміти, що голодом морить їх Росія

Данілов наголосив, що з РФ не було ніякої “угоди”.

Були домовленості з Організацією Об’єднаних Націй, яка безпосередньо, згідно зі статуом, відповідає за певні процеси. І були певні угоди з Туреччиною, яка має вихід у Чорне море.

“Звідки виходила Росія нам то по цимбалах, тому що ми з ними ніяких відносин з цього приводу не мали. Ми будемо робити те, що вважаємо за необхідне, будемо рухати кораблі з зерном туди, куди вважаємо за потрібне, і ні в кого питати дозволу не збираємось”, сказав секретар РНБО.

“Те, що країна-терорист тероризує не тільки нашу країну, а й увесь світ, це більше питання до світу: до якої межі вони будуть терпіти ці витребеньки, які робить РФ. Чи то залітаючи на територію країни НАТО, Польщі, спільно з білорусами, чи атакуючи порти Ізмаїла, які знаходяться фактично на кордоні Румунії (так само країни НАТО). Коли в них терпець урветься, нам складно сказати. Але ми точно будемо робити все від нас залежне, щоб наша їжа була доступна світу”, заявив Данілов.

Минулого понеділка у Кремлі заявили, що РФ відмовляються продовжувати дію “зернової угоди”. Перед цим росіяни блокували судна, що прямували до українських портів під завантаження.

Президент України Володимир Зеленський надіслав листи президенту Туреччини Реджепу Таїпу Ердогану і генеральному секретарю ООН Антоніу Гутеррішу з пропозицією продовжити роботу Чорноморської зернової ініціативи або її аналога у тристоронньому форматі.