fbpx

Звільнення Криму є ключем до перемоги України, але США про це мовчать – генерал Ходжес

Головна Сторінка » Звільнення Криму є ключем до перемоги України, але США про це мовчать – генерал Ходжес

Звільнення тимчасово окупованого Криму може стати вирішальною частиною російсько-української війни.

Однак для успішної деокупації півострова необхідно, щоб міжнародні партнери відкрито заявили, що хочуть перемоги України. Про це заявив генерал-лейтенант Сполучених Штатів Америки у відставці Бен Ходжес в інтерв’ю Newsbreak.

На його думку, перебіг війни може дуже швидко змінитися, якщо США відкрито заявлять, що хочуть перемоги України. Також, вважає Ходжес, у Білому домі мають погодитись з тим, що звільнення Криму є ключем до перемоги України.

Генерал наголосив, що США зробили дуже багато для української армії у контексті військової допомоги, проте зараз бракує твердої заяви про перемогу України.

Ходжес переконаний, що успіхи українських сил на сході не матимуть такого стратегічного ефекту, як визволення Криму.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Треба вигнати з Криму всіх, хто приїхав туди після 2014 року” Сергій Мокренюк

“Ви можете убити кожного росіянина в радіусі 200 кілометрів від Бахмута, і це не змінить стратегічний результат. Але ви звільните Крим. І тоді, думаю, ви повністю зміните весь стратегічний контекст. Але чого не вистачає, так це того, що президент (США. Gazeta.ua), адміністрація не сказали публічно: “Ми хочемо, щоб Україна перемогла”, заявив Ходжес.

Він вважає, що причина цього є невпевненість США у результаті війни. Годжес зазначив, що президент країни Джо Байден зробив хорошу роботу з об’єднання союзників.

Проте США та їхні європейські партнери, як і раніше, стурбовані тим, що станеться, якщо президент РФ Володимир Путін втратить владу.

“Людям не спало на думку, що Росія тут зазнає поразки, їм важко з цим. Думаю, що адміністрація також надмірно стурбована ризиком того, що Росія якимось чином переведе війну в ядерний конфлікт”, пояснив Ходжес.

Росіяни створили на Кримському півострові оборонне угрупування та готуються до оборонних дій. Зокрема, у Криму розміщений потужний сухопутний і авіаційний компонент ворога, повідомив речник Головного управління воєнної розвідки Вадим Скібіцький.

За даними ГУР, окупаційна “влада” Криму почала евакуювати населення з півострова.

Початок кінця війни РФ проти України буде тоді, коли Сили оборони звільнять Крим, заявив президент Володимир Зеленський.

Generated by Feedzy