16 ухилянтів намагалися утекти з України в морозильнику для м’яса. Платили по $8000 – фото

Головна Сторінка » 16 ухилянтів намагалися утекти з України в морозильнику для м’яса. Платили по $8000 – фото

В Одеській області правоохоронці викрили двох іноземців, які перевозили у рефрижераторі з м’ясом 16 чоловіків призовного віку.

Військовозобов’язані планували виїхати до Молдови. Про це повідомило Головне управління Національної поліції в Одеській області.

За даними слідства, схему організували двоє 39-річних чоловіків з країни Південно-Західної Азії. Іноземці займалися перевезенням з України м’яса і під прикриттям власного бізнесу сховали у рефрижераторі 16 чоловіків.

Кожен “клієнт” заплатив підприємцям від шести до восьми тисяч доларів. Ще по дві тисячі євро чоловіки мали заплатити за штамп про законний виїзд, розповіла поліція.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Військові спростували тезу “з ТЦК одразу в окоп”. Як все відбувається насправді

Іноземців затримали, повідомили про підозру в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України.

Відповідальність передбачає до дев’яти років позбавлення волі. Підозрюваних взяли під варту з можливістю внести заставу 10 млн грн. Досудове розслідування триває.

Минулого місяця в Одеській області прикордонники затримали 27 чоловіків, які намагались незаконно потрапити до Придністровського регіону Молдови.