fbpx

33-річна стала наймолодшою ​​бабою в Британії

Головна Сторінка » 33-річна стала наймолодшою ​​бабою в Британії

Мати трьох дітей стала наймолодшою ​​бабою Великої Британії у віці 33 років. Минулого тижня її 17-річна дочка народила дитину.

Джемма Скіннер, чия дочка Мейзі народила дівчинку, сказала, що медсестри в лікарні прийняли її за тітку дитини. Про це пише The Sun.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Баби круті чуваки”: Карпа представила кліп на запальну пісню

Скіннер говорить, що прекрасно проводить час, гуляючи з онукою, і всі думають, що вона мати дівчинки. У неї три дочки. Молодшій чотири роки, і вона стала тіткою з народженням дитини.

У Скіннер народилася старша дочка Мейзі в 2004 році, коли їй було 16 років. У неї є ще дочка Грейсі, якій 10 років, і Белла, якій чотири роки.

Вона виявила, що Мейзі завагітніла в 17 років. Спочатку хвилювалася, згадуючи власний досвід матері-підлітка. Тепер каже, що рада, що Мейзі з легкістю стала матір’ю. Разом зі своїм хлопцем, 19-річним Джеком Вейром, Мейзі назвала новонароджену Лароз Мае.

В інтерв’ю Мейзі зізналася, що боялася сказати матері, що вагітна, але та зустріла новина з підтримкою.

“Вона обняла мене і сказала, що все буде добре, і з тих пір підтримувала мене”, – говорить Мейзі.

У Великій Британії середній вік бабусь і дідусів – 63 роки. Середній вік матері, вперше стала матір’ю – 29 років.

Письменниця 40-річна Ірена Карпа порадувала шанувальників пікантними фото. Зірка взяла участь у сміливій фотосесії, в якій вирішила позувати топлес. Груди прикрила блискучими наклейками.