Сполучені Штати Америки не видали візи російським журналістами, які мали супроводжувати главу МЗС Росії Сергія Лаврова в ООН.
У відповідь російська сторона пообіцяла “дискомфорт та незручності” американським журналістам. Про це повідомляє російське пропагандистське медіа РИА Новости.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Лавров “розродився” новою брехнею про війну в Україні
“Ставлення до американських журналістів у Росії буде таким самим, як у США до російських після історії з невидачею віз для роботи в ООН. Американські журналісти будуть відчувати на собі весь дискомфорт, незручність та аналогічне ставлення”, – заявило джерело агентства у російському дипломатичному колі.
Лавров також відреагував на недопуск російських медійників до США. “Не забудемо, не пробачимо”, – заявив він.
Заступник глави МЗС РФ Сергій Рябков повідомив, що невидача віз російським журналістам є обурливим і неприйнятним прийомом з боку США.
Російські журналісти направлялися в Нью-Йорк для висвітлення візиту Лаврова та заходів у рамках російського головування в Радбезі ООН. Проте США видали візи тільки Лаврову та декільком дипломатам.
Наприкінці минулого місяця стало відомо, що російська ФСБ затримала у Єкатеринбурзі громадянина США репортера Евана Гершковича. Гершовича утримують у СІЗО “Лефортово”. Його підозрюють у шпигунстві.