У першому півріччі 2023 року Ferrexpo зафіксувала нульовий рівень смертельних випадків, тоді як коефіцієнт частоти травм з тимчасовою втратою працездатності (LTIFR) становив 0,26. У другому півріччі 2022 року LTIFR становив 0,28, таким чином, компанія продовжує працювати нижче свого історичного середнього показника LTIFR (2018-2022) 0,69.
Низький рівень небезпечних інцидентів в Групі досягається завдяки багаторічному впровадженню сильної культури безпеки на підприємствах компанії. Ferrexpo проводить регулярні аудити, щоб оцінити дотримання працівниками вимог охорони праці та безпеки, а також визначити, де є можливості для вдосконалення. Компанія також досягла рівня найкращих практик у гірничодобувній галузі завдяки автоматизації процесів на небезпечних ділянках..
“Попри війну в Україні та труднощі, які наш народ зазнав у останні два роки, наші показники безпеки залишаються високими. У нас немає смертельних випадків, і рівень частоти травм з тимчасовою втратою працездатності продовжує бути значно нижчим за рівень, зафіксований нашими колегами. Безпека є найвищим пріоритетом для Ferrexpo. Компанія постійно інвестує в активи та навчання персоналу для забезпечення безпечних умов праці”, визнав Лучіо Дженовезе, виконавчий директор Ferrexpo.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: $58 млн Ferrexpo інвестувала в Україну у першому півріччі 2023 року
Два роки тому Група оголосила про свою програму “Vision Zero”, покликану зменшити виробничі травми та випадки професійних захворювань серед працівників. У рамках цього процесу Ferrexpo змінила свій підхід до звітності. Відтепер до звітів включаються варіанти нещасного випадку, що дає змогу запобігти подібним небезпечним ситуаціям у майбутньому.