Усі діти в день святого Миколая очікують подарунки. Пишуть йому листи з побажаннями, що хотіли б отримати бажане.
Вірять, що святий Миколай покладе їм під подушку приємний сюрприз. Діти намагаються бути слухняними, щоб не отримати різочку.
Батьки тим часом ламають голову, чим потішити дитину, щоб була щаслива та задоволена.
Gazeta.ua підготувала ідеї, що покласти під подушку хлопчикам та дівчаткам.
Солодощі
Цукерки, пряники, печиво, мармелад традиційні подарунки на Миколая в садочку, у школі та вдома. Це обов’язковий атрибут, із яким у нас асоціюється свято. Подарункові набори солодощів передбачені на будь-який смак. Можна купити букет із солодощів або фігурки, відлиті в шоколаді або карамелі.
Пряникові розмальовки
Імбирні пряники з розмальовками – нове і неймовірно захоплююче заняття для вас і ваших діток. Самостійно оздоблені прянички малюки з’їдять з великим задоволенням, а також захочуть порадувати своїми шедеврами близьких людей. Всі інгредієнти натуральні і безпечні для дітей.
Середня ціна пряника з фарбами та пензликом від 50 грн.
Подарункові сертифікати
Абонемент у розважальний центр, дитячий світ чи спортивну секцію напевно хотілося отримати кожному. Серед популярних сертифікатів: різні майстер-класи – наприклад, виготовлення льодяників, імбирних пряників або гончарство. Дітей цікавлять атракціони, картинг, прогулянки на конях.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не кажіть дитині, що вона молодець: Карпачов розповів, як правильно хвалити дітей
Різноманітні іграшки
Якщо дитина молодша восьми років, нехай це буде щось рольове: Барбі-доктор, Барбі-ветеринар, пожежний кран, набір-магазин.
Для підлітка підбирають щось тематичне, чим дитина цікавиться саме зараз.
Набори для творчості
Можливо, дитина знайде у цьому своє покликання. Якщо бачите, що малечі подобається малювати, зверніть увагу на набори для живопису.
Посуд
Діти молодшого віку люблять мати свій посуд. Чудово, якщо він яскравий з улюбленими героями мультфільмів. Можна замовити чашки з іменами доньки чи сина на святкву тематику.
Фотосесія
Якщо донька чи син любить фотографуватися й уже активно постить свої світлини в Інстаграм тоді чудовим сюрпризом буде професійна тематична фотосесія.
Цьогоріч День святого Миколая за новим церковним календарем відзначаємо 6 грудня. Раніше, до реформи ПЦУ, це релігійне свято вшановували 19 грудня. То ж тепер діти будуть шукати солодощі з подарунками чи лозину вже шостого грудня.
Святий Миколай був реальною людиною. Миколай виріс аскетичним та досить щедрим чоловіком, намагався допомагати всім, хто цього потребував. Коли Миколай залишився без батьків, весь свій спадок він витратив на допомогу біднякам, приносячи до їхніх будинків іграшки, теплі речі. Всі свої справи Миколай робив таємно, але якось городянам все ж вдалося його вистежити.
Вперше святкувати День святого Миколая почали в середньовічній Німеччині. Батьки традиційно дарували дітям ласощі, теплий одяг, іграшки, шкільне приладдя. А щоб малюки повірили, що всі ці подарунки приносить святий, вони підкладали їх таємно і пізно вночі.