Ви цього точно не знали: чому взимку не можна приймати гарячу ванну

Головна Сторінка » Ви цього точно не знали: чому взимку не можна приймати гарячу ванну

Коли стає на вулиці холодно, виникає єдине бажання якнайскоріше зігрітись. Якщо це вечір, то одразу з’являється думка скоріше лягти у гарячу ванну.

Однак дерматологи категорично не рекомендують цього робити, причому протягом усього зимового сезону, пише prostoway.

Гаряча ванна чи душ справжній порятунок після вулиці. Водні процедури допомагають швидше перемогти застуду, та й загалом розслабитися після дня, наповненого нескінченними завданнями та стресом.

Ми звикли вважати, що прийняття ванни або довгого душу добре впливає на тіло: розкриває пори, сприяє кращому очищенню та відлущуванню, а також пом’якшує шкіру. Але насправді від гарячої води виникають лише нові проблеми.

В зимовий період нашій шкірі не потрібне таке глибоке очищення, як в інші сезони. Шкірі не вистачає поживних речовин а ми намагаємося вимити з неї і так їх скромні залишки.

Цьому процесу сприяє надто гаряча вода. Саме тому в холодну пору ми часто скаржимося на сухість і лущення. Думаємо, що причина дискомфорту криється в сухому повітрі та опалювальних приладах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ГРВІ, грип, ковід: як пережити холодний сезон

Щоб знизити навантаження на шкіру, дерматологи рекомендують не митися в занадто гарячій воді. І вже тим більше не лежати у гарячій ванні. Намагайся звикнути до більш нейтральної температури води.

Не забувайте, що це корисно не лише для шкіри, а й для організму загалом. Навряд чи вам захочеться, щоб після гігієнічних процедур паморочилося в голові, з’являлося почервоніння на обличчі або сильно підвищувався тиск.

У жінок часто бувають набряки на обличчі. Щоб відновити та покращити зовнішній вигляд, використовують патчі. Але цей засіб інколи шкодить

Краще наберіть ванну теплої води. У ній розмішуєте пачку магнієвої солі. Магній трансдермально змінить ваш рівень рідини в організмі. Зранку встанете в мінус, без набряків. Також така ванна може допомогти зменшити стрес, адже магній покращує рівень кортизолу. Однак, це тимчасове явище. Крім того, магній допомагає утримувати воду, запобігаючи її затримці через стрес і підвищений рівень пролактину.