Українські дипломати почали використовувати у своїй роботі інструменти ШІ

Головна Сторінка » Українські дипломати почали використовувати у своїй роботі інструменти ШІ

Українські дипломати почали використовувати інструменти штучного інтелекту у своїй роботі.

В МЗС використовують штучний інтелект, зокрема, для аналізу великих масивів даних, розробки комунікаційних стратегій і матеріалів, аналітики, пошукових запитів та оптимізації робочого часу. Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба у відеозверненні на хакатоні Equallity Hackaton.

“2023 рік безперечно став роком масового поширення штучного інтелекту та заснованих на ньому програмних рішень. Саме словосполучення Штучний інтелект (скорочено ШІ) стало модним, і без нього не обхрдиться жодна презентація чи проект. Технології ШІ запрацювали цього року і на службі української дипломатії”, – заявив міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Маск заявив про свій штучний інтелект

У МЗС використовують штучний інтелект, зокрема, для аналізу великих масивів даних.

“Модність теми ШІ – це нормальне явище, кожна нова технологія викликає підвищений ентузіазм та також підвищенні страхи. Очевидно, що ця технологія вже змінює цілу низку сфер життя, а також створює нові виклики”, – заявив очільник МЗС.

Україна вже розробляє власну стратегію регулювання штучного інтелекту.

Країна має амбітні плани очолити світовий тренд розвитку ШІ, заявив віцепрем’єр, міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Використання ШІ в Україні заплановано в різних сферах, зокрема, Мінцифри розробляє віртуального помічника в “Дії”, завдання якого швидко знаходити відповіді на запитання користувачів.