Здорова шкіра обличчя мрія всіх жінок. Зробити її гарною реально. Потрібно визначити проблеми, якщо вони існують, з’ясувати причини їхньої появи та намагатися усунути. Для цього обов’язково варто проконсультуватися з дерматологом, лікарем-косметологом та підібрати ефективні засоби з лінійок брендової космецевтики.
Однією з розповсюджених проблем є комедони. Вони можуть проявлятись у вигляді чорних цяток на шкірі або підшкірних дрібних висипів чи папул. На сайті A.S. Laboratory доступні засоби від комедонів з асортименту відомих брендів. Ефективні формули засобів, що містять ретинол, саліцилову кислоту та AHA кислоти, усувають причину цієї проблеми.
Причини утворення комедонів
Сальні протоки присутні в усіх і виконують важливі функції зволоження шкіри. Але часто виникає надлишок шкірного сала, до нього приєднуються забруднення й відмерлі клітини. Ця суміш контактує з киснем та набуває чорного чи темно-коричневого кольору. Бруд піднімається каналом пори й застигає на її поверхні, перетворюючись на комедон.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від тонального крему почали відмовлятись – у чому причина
Якщо брудна суміш не може вийти на поверхню, виникає підшкірне запалення, а скупчення комедонів стає висипом. Такі прищі зазвичай мають білий колір.
Причинами порушення роботи сальних залоз вважають:
● недостатній та неправильний догляд за шкірою обличчя;
● збій у роботі шлунково-кишкового тракту;
● проблеми з гормонами.
Категорично заборонено позбуватися комедонів у домашніх умовах за допомогою скрабів чи механічної чистки. Для боротьби з недоліком потрібен комплексний підхід: консультація дерматолога, виявлення причин, підбір космецевтичних засобів.
Ефективні засоби від комедонів
Недолік може вразити як жирну, так і суху шкіру. Будь-який тип потребує правильного зволоження. На період лікування краще мінімізувати використання декоративної косметики. Також варто правильно харчуватися.
Бренди космецевтики пропонують особливі засоби, що здатні боротися з комедонами:
● Bravura London гелі та тонери, що містять гліколеву, молочну та саліцилову кислоти;
● Cosmedix маски із саліциловою кислотою та глиною, засоби з ретинолом та ніацинамідом;
● DCL Skincare пілінг, що містить комбінацію з мигдальної, саліцилової, молочної, фітинової, гіалуронової кислот;
● RejudiCare Synergy сироватка із саліциловою кислотою, вітаміном С, AAP, вітаміном E, AFE.
На сайті A.S. Laboratory можна знайти ще багато варіантів, а також отримати консультацію лікаря-косметолога.
Попередити чорні цятки на обличчі можна простими методами в домашніх умовах. Радять умиватися двічі на день. Не можна забувати про вмивання зранку, тому що в цей час максимально виділяється шкірне сало.
Треба позбутися косметики, через яку раніше утворювалися чорні цятки. Звузити пори можна спиртом і спиртовмісними розчинами. Часто використовувати спирт не потрібно, тому що він сушить шкіру, а це спричиняє її старіння. Натомість можна активно користуватися пілінгами для домашнього догляду з мигдалевою кислотою.