Як інтернет-магазини витіснили авторинки

Головна Сторінка » Як інтернет-магазини витіснили авторинки

У протистоянні інтернет-магазин автозапчастин vs автомобільний ринок або авторозбірка саме онлайн формат за останні роки значно посунув продажі в офлайні. До цього призвела низка факторів, про які має знати кожен автовласник.

Зручність та доступність – порівняння автобазарів та віртуальних маркетів
Якість та можливості вибору автозапчастин
Як зекономити на придбанні автозапчастин

Зручність та доступність – порівняння автобазарів та віртуальних маркетів

Дізнатися час роботи ринку, витратити час на поїздку та пошук необхідного товару, а якщо автозапчастини необхідно замовляти, то ще і приїхати повторно – усе це зовсім не про зручність і раціональне витрачання часу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дев’ять порад, як уникнути спеки в машині

Натомість більшість інтернет-магазинів дозволяє замовити для будь-якого авто запчастини, не витрачаючи на це багато часу.

Переваги онлайн-майданчиків:

надають можливість оформити замовлення в будь-який день і час. Воно може бути оброблене в робочі години, але покупець у цьому вже не прийматиме участі;
дозволяють отримати професійну консультацію з будь-якого профільного питання – на відміну від ринку, де продавці часто мають сумнівні компетенції;
надають послуги доставки автозапчастин у вказане в замовленні місце.

Сучасні онлайн-маркети здебільшого мають як сайти, так і мобільні додатки. Це додатково підвищує зручність придбання необхідних товарів.

Якість та можливості вибору автозапчастин

Провідні віртуальні платформи продають надійні сертифіковані деталі. Це не обов’язково має бути оригінал – якісний аналог нерідко є повноцінною заміною, ще й дешевшою. А ось фальсифікати, підробки та контрафакт ви на поважних майданчиках не зустрінете – на відміну від авторинків, де подібними речами торгують відкрито.

Політика сучасних віртуальних продавців передбачає надання гарантій на товар та можливість його повернення відповідно до Закону України “Про захист прав споживачів”.

Інтернет-магазини часто співпрацюють з українськими та закордонними виробниками автозапчастин. Це зумовлює різноплановість асортименту товарів. В онлайн-каталогах автомаркетів можна знайти:

ходові та не дуже популярні запчастини;
деталі для моделей, знятих із виробництва;
автозапчастини для легкових та вантажних авто, мікроавтобусів, мінівенів тощо;
товари популярних та рідкісних автобрендів.

Функціонал сайтів із продажу запчастин дозволяє шукати потрібну позицію за виробником, маркою авто, роком випуску, VIN-номером та іншими параметрами. Це значно спрощує і прискорює процес.

Навіть якщо необхідної деталі немає в наявності, її замовлять і доставлять максимально оперативно. Відвідавши з аналогічною метою ринок, автовласник, найімовірніше, повернеться з порожніми руками та без конкретних пропозицій від продавця.

Як зекономити на придбанні автозапчастин

Для цього варто скористатися функціоналом інтернет-платформ із продажу запчастин для авто. Висока конкуренція в цій сфері впливає на ціноутворення позитивно для покупця. Порівнявши ціни на товари в різних онлайн-маркетах, можна вибрати найвигідніший варіант.

Магазини часто пропонують товари за акційними цінами, проводять розпродажі, надають спеціальні пропозиції впроваджують накопичувальні та бонусні програми. Це дозволить придбати потрібні автозапчастини ще дешевше.

Тож майбутнє у сфері продажу деталей для авто – саме за інтернет-магазинами. Навіть унікальна атмосфера ринків автозапчастин не здатна надовго продовжити життя цьому застарілому формату торгівлі.

Економія бензину залежить не тільки від технічного стану автомобіля, а й від стилю їзди водія.

Тож автомобільні експерти назвали шість основних правил, які допоможуть заощадити на бензині та не нашкодити двигуну.