Як не треба їсти мед: поширена помилка

Головна Сторінка » Як не треба їсти мед: поширена помилка

Мед можна використовувати як здорову альтернативу цукру в різних стравах і напоях.

Але коли хтось починає їсти мед ложками, це поширена помилка. Не треба гадати, що це принесе велику користь організму.

Лікарі кажуть, мед не може бути цукрозамінником, оскільки сам, в основному, є цукром: приблизно на 82 відсотки він складається з простих вуглеводів, глюкози, фруктози.

Крім того, мед має високий ГІ (глікемічний індекс), що означає його здатність серйозно підвищувати рівень глюкози в крові.

“Вживання меду треба обмежувати, сприймаючи його скоріше як ліки, а не як десерт. Добова норма – дві-три чайні ложки”, – поділилася рекомендацією лікар.

Щоб уповільнити зростання рівня глюкози в крові після вживання меду, дієтологиня порадила вживати його разом з білковим продуктом, наприклад, з сиром.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як вибрати справжній мед і який не можливо підробити

Мед добре поєднується з фруктами та горіхами, створюючи смачні та корисні перекуси. Наприклад, спробуйте нарізати яблуко або грушу і полити їх медом, додавши кілька горіхів. Такий перекус не тільки задовольнить ваше бажання солодкого, але й забезпечить організм необхідними поживними речовинами.

Додавайте його до каш, йогуртів, смузі чи випічки. Це не тільки зробить ваші страви смачнішими, але й кориснішими.

Справжній зрілий мед не псується. Зверніть увагу на консистенцію продукту.

Якщо мед кристалізу­ється, то це свідчить про його натуральність – він мутніє, світлішає і стає густим. Відбувається це в різні терміни, все залежить від сорту меду і умов зберігання.