Яку їжу не варто купувати в кінотеатрах: колишні працівники дали пораду

Головна Сторінка » Яку їжу не варто купувати в кінотеатрах: колишні працівники дали пораду

Перед походом в кінотеатр варто уважно обирати продукти, щоб уникнути дискомфорту під час перегляду фільму.

Колишні працівники кінотеатру розповіли, яку їжу краще не купувати під час перегляду фільму, щоб не захворіти, пише Mirror.

Декілька працівників пригадали, що кухарі не надягали рукавичок під час роботи з їжею, або розігрівали вчорашній попкорн на наступний день.

Також іноді кінотеатрах можуть неправильно зберігатися снеки, тому їх краще не вживати.

“Коли я був підлітком, я працював у кінотеатрі, і тепер я ніколи не братиму їжу, яка не була б попередньо упакованою або є відкритою. Такі речі, як начинка для начос (сир, халапеньо, сальса) залишилися поза увагою ледве накриті, і фруктові мушки можуть потрапити туди, а також старий попкорн, що залишився, пакують і розігрівають на наступний день”, – розповів один працівник кінотеатру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Який фастфуд є найменш шкідливим: поради дієтолога, як обирати вуличну їжу

За словами працівника, єдине, що б він взяв є свіжий попкорн чи шоколадні пакети, або баночки з морозивом.

Підтримуючи цю думку, інший колишній співробітник, який працював у кінотеатрі з 2008 по 2009 рік, каже, що він уникав би замовляти сир начо, побачивши, як його зберігають і готують.

Американські кінотеатри 17 червня 1946-го дозволили продаж попкорну у приміщеннях і брати його із собою на показ. Після війни у країні був дефіцит інших солодощів. Раніше попкорн готували в дротяних кошиках на вогні, а потім у парових машинах та продавали в цирках, на карнавалах і вулицях. У 1885 році Чарльз Кріторз у Чикаго винайшов і впровадив першу компактну і мобільну машину для виробництва попкорну.

Під час Великої депресії ця їжа коштувала досить дешево і стала популярною. Американці ще більше полюбили попкон, коли його почали продавати у кінотеатрах.