Копії навушників Apple представлені у продажу у різних цінових категоріях. Особливий інтерес становлять бюджетні моделі. Їхні виробники стверджують, що за скромні гроші доступні ті ж функції та технології. Зрозуміло, це лише маркетингові хитрощі. Купившись на нав’язливу рекламу, користувач отримує привабливу оболонку з непоказною “начинкою”. Справжні Apple AirPods перевершують дешеві фейки абсолютно в усьому.
Безшовна інтеграція зі смартфоном
При підключенні підроблених дешевих “Подсів” нерідко виникають проблеми: смартфон не бачить їх із першого разу, сигнал несподівано переривається, звук у навушниках йде врізнобій. Автоматичне перемикання не підтримується, щоразу доводиться створювати пару заново.
При використанні Аірподс 3 оригінал перераховані проблеми виключені. Синхронізація потребує мінімальних втручань. Якщо на Айфон включений Bluetooth, “вуха” самостійно приєднуються при вилученні із зарядного футляра.
Якість
Характерна риса Apple – уважність до деталей. “Халтура” на виробництві не допускається.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: LG представила перший у світі дисплей, що розтягується
Для виготовлення справжніх “вух” використовують сертифіковані матеріали, стійкі до пошкоджень, високих температур, вологи.
-
Білосніжний пластик піддається шліфуванню, тому гарантовані приємні тактильні відчуття.
-
Сіточки з металу, які не бояться деформування, відводять повітря.
-
Упаковка екологічна, з кожним роком посилюється акцент на безпеці для довкілля.
Оснащеність
На чому можна заощадити непомітно для користувача, так це на внутрішньому оснащенні. Оптичні сенсори, датчики виявлення шкіри та контролю положення голови у конструкції низькобюджетних фейків відсутні.
Оригінали забезпечують усім необхідним для комфортної та безперебійної експлуатації. Акселерометр, датчик сили, спрямовані мікрофони, розраховані для максимальної адаптації та бездоганного звучання.
Функціональність
Копії економ-класу роблять за принципом “аби грали”. У Apple – зовсім інший підхід.
Підтримуються гнучкі можливості персоналізації насиченого просторового звуку.
У просунутих моделей – шумопридушення на основі інноваційних програмних та апаратних засобів.
Pro версії – з технологіями турботи для слуху та підтримкою функцій слухових апаратів;
Щоб уникнути дискомфорту під час прослуховування – вентиляція для вирівнювання тиску.
Жестове та голосове управління суттєво спрощує експлуатацію.
Автономність
Наївно вважати, що у навушників за десяток-другий доларів автономність як у AirPods. У кращому разі можна розраховувати на кілька годин без кейсу.
У оригіналів час роботи залежить від версії та навантажень. Розмови витрачають заряд швидше за музику. Шумопригнічення також призводить до підвищення енерговитрат.
Епл Подс четвертого покоління з шумодавом видають до 4 годин відтворення аудіо, без – до 5 годин. “Прошки” тримаються на годину довше, якщо не включені функції просторового звуку та відстеження нахилів голови. Мінус дешевих псевдо-AirPods у тому, що їхнє програмне забезпечення не оновлюється, а гарантія відсутня чи існує лише формально.
Восени 2024 року американська компанія Apple, окрім лінійки iPhone 16, готує до релізу нові повністю бездротові навушники AirPods 4.
Нова модель повинна вийти на ринок у двох версіях, пише Bloomberg. Одна з них отримає функцію шумогасіння (ANC).