Канада залишається одним із найактивніших прихильників України.
Про це заявив прем’єр-міністр країни Джастін Трюдо, передає Sky News.
Канада перебуває в “коаліції охочих”, йдеться про миротворчі сили, про які казав прем’єр-міністр Великої Британії Кір Стармер. Трдо розповів також, що Канада вже понад 10 років навчає українських військовослужбовців.
“Ми продовжуватимемо підтримувати Україну стільки, скільки буде потрібно, і всім необхідним”, – сказав Трюдо. – “Адже Україна захищає не тільки свою територію, а й принципи та цінності, на яких заснована демократія в усьому світі”.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна отримає техніку від Канади: що відомо
Додав, що розглядаються всі можливі варіанти закінчення війни в Україні (“всі варіанти на столі”), навіть, можливо, за участю канадських військовослужбовців як миротворців.
“Ми не будемо забігати наперед в обговоренні заходів із підтримання миру, якого ще немає, але Канада готова брати участь і робити те, що необхідно”, – підсумував політик.
Президент Володимир Зеленський прибув на міжнародний саміт з питань безпеки у Лондоні.