Пентагон спростував повідомлення ЗМІ, що міністр оборони Піт Гегсет наказав припинити наступальні кібероперації проти Росії.
Очільник Міноборони США не скасовував і не відкладав жодних кібероперацій, спрямованих проти зловмисних російських цілей, повідомляє Bloomberg.
“Також не було жодного наказу про припинення наступальних операцій відповідно до цього пріоритету”, – пише видання.
Напередодні низка американських ЗМІ написали про те, що Гегсет наказав кіберкомандуванню США відмовитися від усіх планів проти Росії, включно з наступальними цифровими діями.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Припинення військової допомоги Трампом впливатиме на Україну роками
Повідомлення про зупинку викликало гнівну реакцію демократів, зокрема лідера сенатської меншості Чака Шумера, який заявив, що адміністрація Дональда Трампа дає свободу дій, у той час, як Росія продовжує проводити кібероперації та атаки з метою викупу на найважливіші об’єкти американської інфраструктури.
У повідомленнях про зупинку йшлося про те, що вона сталася до того, як президент США і президент України Володимир Зеленський посварились у Білому домі.
На запитання про ранні повідомлення щодо припинення операцій Пентагон відмовився від коментарів, але заявив, що у Гегсета немає важливішого пріоритету, ніж безпека американських військ.
Президент США Дональд Трамп наказав призупинити всю військову допомогу Україні. Йшлося, зокрема, про озброєння, яке перебуває в дорозі в нашу країну, але ще не прийшло. Відповідну вказівку президент США дав главі Пентагону Піту Гегсету.