Чоловіки за кордоном не зможуть отримати паспорт без військового обліку

Home Новини звідусіль Чоловіки за кордоном не зможуть отримати паспорт без військового обліку

Українським чоловікам віком від 18 до 60 років, які перебувають за кордоном, можуть відмовити в оформленні паспорта, якщо їхні військово-облікові документи є недійсними.

Про це повідомив Департамент комунікації МВС.

Щоб подати документи на виготовлення паспорта за кордоном, слід звернутися до одного з центрів ДП “Документ”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні запрацював електронний кабінет ВЛК

Надавати військово-обліковий документ або застосунок “Резерв+” особисто не потрібно – перевірку здійснюють працівники центру через відповідний реєстр. Якщо запису в реєстрі немає, його вносять автоматично.

Втім, якщо облікові документи виявляться недійсними, оформлення паспорта буде відхилено. У такому випадку заявнику потрібно звернутися до Міністерства оборони.

Чоловіки віком від 18 до 60 років, які перебувають за межами України, зможуть оформити паспорт без необхідності фізично надавати військово-обліковий документ. Уся інформація перевірятиметься та вноситиметься автоматично до реєстру.

Якщо дані відсутні, вони будуть автоматично додаватися, і чоловіки будуть ставитися на облік з оформленням електронного військового облікового документа без проходження медичної комісії.