У Києві пролунали вибухи: ворог атакує безпілотниками

Головна Сторінка » У Києві пролунали вибухи: ворог атакує безпілотниками

У Києві близько 00:03 пролунали вибухи.

Російські загарбники атакують Україну ударними безпілотниками типу Shahed. Працюють сили протиповітряної оборони, повідомляє кореспондент Gazeta.ua.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія атакувала Запоріжжя: повідомляють про балістичну атаку

Пуски відбулися одночасно з кількох напрямків,

Ввечері неділі, 22 червня, російські окупанти запустили ударні безпілотники для атаки по Україні.

Перші дрони почали заходити у повітряний простір країни близько 21:00 з північно-східного та східного напрямків.

О 23:55 військові повідомили, що в усіх перелічених областях велика кількість ворожих БпЛА, які мають хаотичний рух. Жителям радять під час тривоги перебувати в укриттях.

“Київ – загроза застосування ворогом ударних БпЛА”, – повідомили Повітряні сили.

У свою чергу голова КМВА Тимур Ткаченко написав, у столиці триває робота сил ППО.

“Жителі та гості міста, краще перечекати загрозу в укриттях! Багато дронів в області, можливий також курс на Київ”, – написав він.

22 червня у Запоріжжі пролунали сильні вибухи.

Попередньо, росіяни обстріляли місто балістичними ракетами.

“Вибухи у Запорізькій області! До відбою залишайтеся у безпечних місцях”, – написав керівник Запорізької обласної військової адміністрації Іван Федоров.