22 серпня лише на сході та півдні України втримається суха погода.
На Одещині ймовірні локальні грозові дощі, повідомила синоптикиня Наталка Діденко.
“Завтра в Україну прискаче активний циклон середземноморського походження. Він зумовить дощі, грози, подекуди навіть сильні зливи та шквалисте посилення вітру в західних, північних та більшості центральних областей (окрім Дніпра з районами). Вітер буде з південно заходу, помірний, часом рвучкий, обережно”, – написала вона.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Синоптики порадували прогнозом на четвер
Температура повітря протягом дня 22 серпня виявиться вкрай контрастною. На заході прохолодно, +17…21°C. На півночі буде +21…24°C, а на сході +30…34°C. На півдні прогнозують +29…32°C. У центральній частині завтра +29…32°C, а на Вінниччині близько +25°C.
У Києві у п’ятницю очікується дощ, гроза та зниження температури повітря до +22°C.
На День Незалежності в більшості областей України – сухо, сонячно та помірно тепло (спека піде).
“Передбачається +21…26 градусів, лише в західних областях 24 серпня місцями пройдуть дощі та буде свіженько, особливо вночі та вранці, лише +8…12 градусів, а вдень +16…20 градусів. Характерна синоптична деталь 24 серпня – сильний вітер північно-західного походження. А завтра беріть парасолі, хто буде з зоні циклону, а на сході, в центрі та на півдні захищайтеся від надмірної спеки”, – додала Діденко.
Цьогоріч в Україні очікується одразу три періоди бабиного літа, які припадуть на жовтень, листопад і навіть грудень. Температура під час грудневого потепління може досягати +10°C. А перший етап потепління очікується вже на початку жовтня.
У першій половині листопада опадів практично не буде, а температура залишатиметься незвично високою для цього місяця. У другій декаді тепло ще збережеться, хоча вже в середині цього періоду температура поступово почне знижуватись. Наприкінці декади можливі невеликі короткочасні дощі. Третя декада листопада принесе нічне похолодання, яке згодом пошириться і на денні години.