Ринок нових авто у листопаді рекордно зріс.
За минулий місяць українці придбали близько 8,3 тис. нових легкових авто, повідомляє Укравтопром.
“Це на 58% більше, ніж у листопаді 2024 року. Відносно жовтня цьогоріч попит на нові авто зріс на 6%. Найпопулярнішою маркою місяця знов стала китайська BYD”, – ідеться в повідомленні.
Бестселером місяця став RENAULT Duster. Всього з початку року в країні було реалізовано 68,9 тис. нових легковиків, що на 7,5% більше ніж торік.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Назвали найпопулярніші вживані авто в Україні
До ТОП-10 листопада потрапили:
BYD – 1615 од.;
TOYOTA – 859 од.;
VOLKSWAGEN – 798 од.;
RENAULT – 577 од.;
SKODA – 561 од.;
ZEEKR – 397 од.;
HYUNDAI – 363 од.;
HONDA – 341 од.;
BMW – 239 од.;
AUDI – 239 од.
У жовтні українці придбали понад 5,8 тис. уживаних легкових авто, ввезених зі США – це у 2,2 раза більше, ніж у жовтні 2024 року. Майже половину імпорту (49%) становили електромобілі. Частка бензинових авто досягла 36%, гібридів – 8%, дизельних – 4%, а машин з ГБО – 3%.
Середній вік “американців” із пробігом, які поповнили український автопарк у жовтні, становить 5,2 року.