У чотирьох областях знеструмлення після атаки РФ

Home Новини звідусіль У чотирьох областях знеструмлення після атаки РФ

Ворог у ніч проти 5 грудня атакував енергетику у кількох регіонах.

У чотирьох областях зафіксовані знеструмлення, повідомляє Міненерго у Telegram. Енергетики вже працюють над відновленням.

“Через ворожі обстріли енергетичної інфраструктури на ранок без електропостачання залишаються споживачі у Вінницькій, Дніпропетровській, Донецькій та Одеській областях”, – йдеться у повідомленні.

На пошкоджених енергооб’єктах тривають відновлювальні роботи.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Міненерго пояснили, чи можна обійтися без відключень

5 грудня у всіх регіонах України з 00:00 до 23:59 застосовуються графіки погодинних відключень та графіки обмеження потужності для промислових споживачів та бізнесу.

“Закликаємо споживачів раціонально використовувати електроенергію протягом усього дня, особливо у пікові години споживання вранці і ввечері. Це допомагає знизити навантаження на систему”, – додали у Міненерго.

У ніч проти 5 грудня противник атакував Україну 137-ма ударними БпЛА типу Shahed, “Гербера” і безпілотниками інших типів, близько 90 із них – дрони Shahed.

Станом на 08:30 протиповітряною обороною збито/подавлено 80 ворожих БпЛА типу Shahed, “Гербера” і дронів інших типів на півночі, півдні, сході та у центрі країни”, – сказано в повідомленні.

Зафіксовано влучання 57-ми ударних БпЛА на 13-ти локаціях.