Після масованого удару РФ по Одещині енергетики 15 грудня повернули світло для 184 500 родин.
В місті продовжують цілодобово працювати пункти незламності, повідомив голова Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер.
“За останню добу вдалося відновити живлення для 85 тис. родин, з моменту масованої атаки в ніч на суботу – майже для 185 тисяч. Також вдалося відновити живлення для майже всіх обʼєктів критичної інфраструктури. Енергетики всієї області безперервно працюють, щоб ліквідувати наслідки атаки. Прошу мешканців після відновлення електропостачання вмикати електроприлади поступово, щоб уникнути перевантажень мережі”, – йдеться в повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Попри складну ситуацію Одеса переходить на очне навчання та розширює автобусні маршрути
Енергетики продовжують відновлювати електропостачання в Одесі та області після масованої ворожої атаки.
Аварійні бригади працюють цілодобово. Водночас руйнування енергетичних об’єктів складні, тому відновлення в окремих районах потребує часу.
У ніч на 14 грудня Росія здійснила масований повітряний напад на Україну із застосуванням балістичної ракети та ударних безпілотників.
Атака розпочалася ще ввечері 13 грудня. Ворог застосував балістичну ракету “Іскандер-М” з території Ростовської області та 138 ударних БпЛА типу Shahed, “Гербера” і дрони інших типів з кількох напрямків на території РФ і тимчасово окупованого Криму.