“Війну треба завершувати”: Зеленський анонсував переговори з американською делегацією

Home Новини звідусіль “Війну треба завершувати”: Зеленський анонсував переговори з американською делегацією

Президент України Володимир Зеленський провів нараду з нашою переговорною командою перед новим раундом тристоронніх зустрічей.

На нараді були майже всі учасники переговорної команди, а саме Рустем Умєров, Кирило Буданов, Сергій Кислиця, Андрій Гнатов, Олександр Бевз. Давид Арахамія також братиме участь у перемовинах. Про це він повідомив у Telegram-каналі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Наступного тижня будуть переговори, чекаємо конкретики від США – Зеленський

Зі слів Зеленського, українська делегація матиме також і двосторонні зустрічі з американською стороною. Україна готова до реальних кроків.

“Погодив команді рамки розмови й конкретні завдання. Ми вважаємо, що реально досягти достойного і тривалого миру. Ми вважаємо, що двосторонній документ щодо гарантій безпеки зі Сполученими Штатами готовий, і розраховуємо на подальшу предметну роботу щодо документів по відновленню та економічному розвитку”, – пояснив він.

Політик розраховує, що американці можуть бути й надалі рішучими в забезпеченні необхідних умов для діалогу.

Зеленський 1 лютого заявив, що є домовленість щодо проведення тристоронньої зустрічі переговорних команд на належному рівні. Переговори мають відбутися наступного тижня в Об’єднаних Арабських Еміратах і триватимуть два дні – у середу та четвер.