“Рак змінив моє життя” – Міка Ньютон після візиту до онколога поділилась новиною

Home Новини звідусіль “Рак змінив моє життя” – Міка Ньютон після візиту до онколога поділилась новиною

Співачка Міка Ньютон, справжнє ім’я якої Оксана Грицай, пройшла чергову перевірку в онколога. Артистка декілька років тому поборола рак і після того кожні пів року відвідує лікаря.

У своєму Instagram виконавиця наголосила про важливість ранньої діагностики.

“Сьогодні я хочу привернути увагу до того, наскільки важливою є рання діагностика і наскільки важливо просити про допомогу та відстоювати свої інтереси, коли ви почуваєтеся недобре, навіть якщо на папері все виглядає “нормально”. Ми знаємо наші тіла як ніхто інший”, – написала Міка.

Вона пригадала свій непростий шлях і наголосила, що не треба боятися йти до лікаря.

“Рак змінив моє життя, і з ним було непросто впоратись. У мене був дуже рідкісний тип раку, котрий, якби поширився навіть трохи, міг би стати фатальним, бо хіміотерапія не дуже на нього діє… Не бійтесь піти до лікаря. Запишіться на чекап”, – закликала співачка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Дружина Віктора Павліка опинилась під крапельницею

Також Ньютон поділились особистою новиною, яка викликала занепокоєння.

“Вчора я знову опинилася в онколога. Ми виявили дещо, що викликає занепокоєння, і наразі за цим спостерігаємо, сподіваючись, що це нічого не означає. Але страх був справжнім і повернув усе, через що я проходила раніше. Моє серце з усіма, хто проходить через це зараз. Бажаю вам здоров’я, сил та відваги”, – додала знаменитість.

Раніше Міка Ньютон відзначила річницю шлюбу з чоловіком-американцем Крісом Саавердою. Артистка опублікувала романтичні фото й присвятила коханому теплі слова. У цей день подружжя відвідало ресторан. Міка виклала знімки, на яких було видно, що закохані смакували устрицями та іншими стравами.