Пєсков зробив заяву про можливе відновлення переговорів

Home Новини звідусіль Пєсков зробив заяву про можливе відновлення переговорів

Прессекретар правителя РФ Дмитро Пєсков заявив, що Росія розраховує на відновлення мирних переговорів щодо припинення війни проти України та очікує посередницької участі США.

Про це повідомляють російські пропагандистські агентства РИА Новости, РБК і ТАСС.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Путіна відреагували на удари по Москві: Пєсков спробував “заспокоїти” росіян

За словами Пєскова, нині мирний процес перебуває “на паузі”. Водночас він висловив сподівання, що його буде відновлено, а США продовжать миротворчі та посередницькі зусилля.

Також речник Кремля традиційно заявив, що Росія нібито завдає ударів “лише по військових або навколовійськових об’єктах” на території України.

Водночас він поскаржився на атаки Збройних сил України по інфраструктурних об’єктах на території Росії.

Унаслідок атаки дронів на Москву та Московську область було уражено низку об’єктів, серед яких технопарк, підприємство, нафтова інфраструктура та аеропорт.

За даними джерел, ідеться про технопарк “Елма” та підприємство “Ангстрем”, розташовані в Зеленограді – одному з районів Москви. На оприлюднених кадрах із цих локацій зафіксовано пожежі та густий дим.

Зазначається, що підприємства-резиденти технопарку спеціалізуються на виробництві виробів електронної техніки, контрольно-вимірювальних приладів та оптичного обладнання. Загальна площа технопарку становить 60 000 м², земельна ділянка – 6 гектарів.