У четвер в Україні зіпсується погода – оновлений прогноз

Home Новини звідусіль У четвер в Україні зіпсується погода – оновлений прогноз

4 червня в Україні буде хмарно з проясненнями.

У деяких областях пройдуть сьогодні короткочасні дощі, грози, повідомляє Укргідрометцентр. Вітер південно-східний, 5-10 м/с.

“Вранці на півдні країни та в Карпатах подекуди туман. Вдень в Україні місцями невеликі короткочасні дощі, в західних областях вдень помірні дощі з грозами”, – сказано в повідомленні.

Температура повітря вдень становитиме +22…27°С, у західних та північних областях буде +18…23°С.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Завтра повсюди ітимуть дощі – оновлений прогноз

У четвер у Києві буде хмарно з проясненнями. Місцями невеликі короткочасні дощі. Вітер південно-східний, 5-10 м/с. Температура по області вдень +18…23°С. У Києві +21…23°С.

На початку червня над Україною змінюються повітряні маси. Холодне повітря поступово відступає на схід, його замінює тепліше з Західної Європи. Найближчими днями температура підвищиться вночі до +8…15°С, а вдень до +18…23°С, на півдні країни до 25°С. Тиск падатиме, тож у четвер дощі поширяться на більшу частину території, крім сходу. У п’ятницю стане тепліше, проте на заході дощова погода збережеться.