Десятки собак урятували від перетворення на м’ясо після того, як їх виявили зв’язаними в мішках у кузові вантажівки.
Поліція та зоозахисники перехопили автомобіль торговця м’ясом у місті Сукохарджо на індонезійському острові Ява. Там було 54 собаки, що скиглили й тремтіли від страху. Про це пише Daily Mail.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Курортний острів сколихнув потужний землетрус. Є жертви
Собаки – переважно крадені домашні улюбленці. На деяких усе ще були ошийники. Їх знайшли зв’язаними в мішках, а їхні морди туго зав’язали мотузками й кабельними стяжками. У вантажівці тварини провели майже 10 годин.
Вантажівку поліція зупинила в середу, 24 листопада, коли вона прибула на незаконну бійню, де вбивають до 30 собак на день. Водія заарештували за підозрою в торгівлі собачим м’ясом. Більшість собак були виснажені й не досягли 1-річного віку. Один собака помер.
Поліція розпочала операцію проти незаконного обігу собак на Яві, щоб переслідувати підозрюваних торговців собачим м’ясом. Проводять рейди на незаконні бійні собак.
53 врятованим псам зоозахисники надали екстрену ветеринарну допомогу. Собак поселять у тимчасовий притулок, де про них піклуватимуться. Малоймовірно, що собаки возз’єднаються зі своїми сім’ями, бо їх важко знайти. Але учасники кампанії звертаються до місцевих жителів і ЗМІ, щоб допомогти знайти власників. Якщо вони не зможуть їх знайти, то собак віддадуть новим господарям в Індонезії. А деяких відправлять до притулку в Канаді, звідки їх також можна буде забрати додому як улюбленців.
В Індонезії немає загальнонаціональної заборони торгівлі собачим м’ясом. Хоча уряд пообіцяв покласти край торгівлі, досі із цим бореться лише регіональна влада.
Ми отримуємо багато скарг на діяльність незаконних торговців собачим м’ясом. Люди не хочуть цієї торгівлі чи різанини у своїх громадах. Собаки – друзі, а не їжа. Торгівля ними незаконна й суворо заборонена ісламським правом. Дехто вважає споживання собачого м’яса місцевою культурною традицією, але культури розвиваються, і ми маємо це теж робити”, – каже голова місцевої поліції.
В Індонезії просто неба створили музей, повністю зроблений із пластику. Так екологи в місті Гресик хочуть переконати відвідувачів переглянути свої звички й відмовитися від одноразових пакетів і пляшок.