У стилі 1920-х: як Monatik, дизайнерка першої леді й дружина Тищенка 100-річчя L’Officiel відгуляли

Головна Сторінка » У стилі 1920-х: як Monatik, дизайнерка першої леді й дружина Тищенка 100-річчя L’Officiel відгуляли

Перший номер журналу L’Officiel вийшов 1921 року в Парижі. З нагоди 100-річного ювілею редакція видання української версії влаштувала свято 7 грудня і запросила зірок – співаків, дизайнерів і головних редакторів глянців.

Дрескодом заходу обрали стиль 1920-х,. Тож гості відвідали захід в елегантних вбраннях, прикрашених пір’ям і перлами. Організатори оформили зал кришталевими свічками і пір’яними світильниками. А для фотозони навколо рояля поставили сотні свічок.

На святковий вечір у столиці прийшли співаки Monatik і Санта Дімопулос, дизайнерка першої леді Катерина Сільченко, засновниці брендів одягу Ксенія Шнайдер, Лілія Пустовіт, дружина нардепа Миколи Тищенка Алла Барановська та інші.

Дивіться у фотопідбірці Gazeta.ua, якими вбраннями вражали представники українського шоубізу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від Armani. Ніколь Кідман зачарувала сірим вбранням на прем’єрі “Бути Рікардо”

У Києві 24 листопада відбулася презентація довгоочікуваної стрічки “Дім Ґуччі”, у якій головні ролі зіграли Адам Драйвер, Леді Ґаґа, Джаред Лето й Сальма Гаєк.

На українську прем’єру завітали понад 200 гостей. Серед них – Надя Дорофєєва, Санта Дімопулос, Monatik, які вигуляли вбрання від Gucci, і Джамала, яка обрала сукню від Litkovskaya.