Бразильська супермодель і “янгол” Victoria’s Secret Лаїс Рібейро посвітила пружніми принадами на сторінках чорно-білого глянцю Keen Magazine.
Постала в сексі-образах перед камерою сінґапурського дуету фешнфотографів Калеба і Ґледіс. Пікантними кадрами поділилася в Instagram.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На сторінках глянцю: зірка “Відчайдушних домогосподарок” показала звабливу фігуру в бікіні
На обкладинці видання модель звабливо позувала в купальнику, випнупши сідниці. Також для Рібейро підготували образ, який складається з відвертого топу.
Рібейро опублікувала звабливі фото. Знялася в фотосесії для бренду аксесуарів та біжутерії Lili Claspe. Модель позувала в чорних трусиках і зі шкіряними ременями на оголених грудях.