Увечері 5 жовтня у Харкові пролунала серія потужних вибухів.
За повідомленням моніторингових каналів, у місті прогриміло щонайменше 15 вибухів.
У свою чергу мер Харкова Ігор Терехов написав, що місті було чути серію гучних вибухів. “У Харкові вибухи – місто атаковане ворожими бойовими дронами”, – йдеться у повідомленні.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Показали наслідки страшної нічної атаки РФ на Харків
Судячи з місцевих Telegram-каналів, перші два вибухи пролунали о 22:44, і наразі їх вже було більше 10.
Також низка пабліків пишуть, що у місті виникли перебої зі світлом. Проте офіційних підтверджень поки не було.
У той же час глава Харківської ОВА Олег Синєгубов повідомив, що передньо, під ударом дронів опинився Новобаварьский район Харкова та передмістя. Інформації щодо постраждалих не було.
Під час нічних авіаударів по Харкову постраждало шестеро людей, серед них працівник поліції.
У ніч проти 1 жовтня ворог завдав по місту ударів керованими авіабомбами та ракетами, повідомили в Нацполіції.
“Унаслідок влучань пошкоджено житлову інфраструктуру. У Салтівському районі горіли приватний будинок і гараж, а на території Київського району сталася масштабна пожежа на ринку. Різних травм зазнали шестеро осіб: жінки 41 та 80 років, чоловіки віком 27, 21 і 34 роки, а також 25-річний працівник поліції. Одному з постраждалих допомогу надали на місці, решту було госпіталізовано”, – ідеться в повідомленні.