Українські спортсмени взяли участь у престижному змаганні ретро автомобілів Rallye Monte-Carlo Classique 2022 у Франції.
Екіпаж складався з водія Сергія Малика та штурмана Геннадія Вільгоцького.
Як повідомив на своїй сторінці у Facebook журналіст Євген Кравс, на “командорському балі”, що відбувся після завершення цьогорічних автоперегонів, організатори вручили командний кубок українському екіпажу №406 на авто ЗАЗ-965 (“горбатий Запорожець”).
“Оскільки у “класиків” подолання дистанції не лімітоване часом, місця учасникам не призначаються. Переможцем може вважати себе кожен, хто взяв участь у пайпрестижнішій гонці ретро автомобілів і здолав гори та негоду. Організатори з Королівського автоклубу Монако високо оцінили командний дух українців і запросили їх на ралі.
Україна у своє 30-річчя стала 30-ю країною-учасницею найпрестижнішого європейського зимового ретро ралі”, – написав Кравс.
Малик і Вільгоцький є членами Київського міського автомотоклубу.
Команда повернулася додому в неділю, 6 лютого, вранці.