Білорусь, на відміну від Росії, не виключать із кваліфікації чемпіонату Європи 2024 року з футболу.
Про таке рішення повідомив президент Александер Чеферін, інформує kurier.at з посиланням на Bild.
“Трохи популістично вимагати відсторонити всіх. Зараз ми не бачимо для цього жодних причин”, сказав він.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: УЄФА не розглядає повернення Росії у футбол: заява Чеферіна
Якщо щось зміниться, УЄФА обов’язково відреагує.
“Політики мають поважати наші повноваження. Ми також не вказуємо політикам й урядам, що вони мають робити”, додав Чеферін.
Міністерка внутрішніх справ Німеччини Ненсі Фезер написала до УЄФА й вимагала, щоб “не тільки Росія, яка веде агресивну війну, а й Білорусь як ключовий прихильник були виключені з усіх міжнародних футбольних турнірів”.
Білорусь тепер має право брати участь у змаганнях під егідою УЄФА, проте проводитиме домашні матчі за межами країни й без глядачів.
Під час жеребкування відбору чемпіонату Європи 2024 року Білорусь потрапила до групи разом з Андоррою, Ізраїлем, Косовом, Румунією та Швейцарією.