“Або сплачуйте податки, або давайте до нас на передок” – військовий звернувся до низки АЗК

Головна Сторінка » “Або сплачуйте податки, або давайте до нас на передок” – військовий звернувся до низки АЗК

Кожен, хто ухиляється від сплати податків, краде у ЗСУ у прямому значенні цього слова. Про це заявив на своїй сторінці у Facebook військовослужбовець 1 окремої бригади спецпризначення імені Івана Богуна Олександр Ігнатьєв. Він закликав власників мереж автозаправок або сплачувати податки та фінансувати армію, або їхати на передок.

“Все, що ми заробляємо всередині країни (податки тобто) все це йде на забезпечення ЗСУ. І тільки це. Тільки свої кошти. Тому кожен, хто ухиляється від сплати податків, краде у ЗСУ. І це у прямому значенні цього слова. Читаю в експертів: тільки з тих міні-НПЗ та автозаправок, які недоплачують податки, можна додатково назбирати 15 мільярдів гривень на рік. Поскребти на інших ринках так і сотні мільярдів зберемо”, написав Ігнатьєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні знову може подорожчати пальне: експерти назвали дату та нові ціни

Він звернувся до власників мереж автозаправок.

“Хлопці, які недоплачують податки всі ці беересеми, мотто, авантажі та воги. Через вас бюджет недоотримує 15 мільярдів гривень. А це, на секундочку, мільйон дронів, про які казав президент Зеленський. Ви або сплачуйте податки та фінансуйте армію, або давайте до нас на передок. Нам тут і пістолетчики, і автоматчики, і кулеметники всі потрібні. Всім знайдемо роботу!” наголосив він.

За його словами, західні партнери фінансують всі цивільні витрати бюджету дороги, пенсії, зарплати та іншу соціалку.

“З міжнародної допомоги не можна ні купити зброю, ні заплатити військовим, нічого”, зауважив Ігнатьєв.

Кабмін має встановити справедливість на паливному ринку. Потрібно “підрівняти” ставки акцизів для різних видів палива та домогтися сплати податків усіма учасниками ринку, заявив екснардеп Олександр Черненко.

На його думку, причиною для підвищення акцизів стала нестача грошей у державі в умовах війни.

Раніше повідомлялося, що Кабінет міністрів України на своєму засіданні схвалив законопроєкт, яким підвищуються ставки акцизів на паливо. Згідно з проєктом закону, в цьому році акциз на бензин подорожчає на 29,1 євро, на дизельне паливо на 38,1 євро а на скраплений газ на 3,6 євро за 1 тис. літрів.