fbpx

Акрилові ванни мають нековзкий шар

Головна Сторінка » Акрилові ванни мають нековзкий шар

 Пішли з жінкою по ванну в магазин й остовпіли від вибору. Вчепилися спершу в сталеву, бо дешева, каже Михайло ТРУШ, 46 років, із села Райполе Криворізького району Дніпропетровської області. Консультант підказав взяти акрилову, вона служить довше. Але її не можна чистити чим попало. Краще спеціальними гелями.

Акрилова ванна така ж легка, як і сталева. Проте міцніша. Має низьку теплопровідність, довше підтримує температуру води. В неї гарна звукоізоляція. Шум води тихіший вдвічі, порівняно зі звичайною чавунною. Поверхня акрилу менш пориста і довго має вигляд нової. Вона гігієнічніша, бо бактерії не затримуються на глянці й змиваються водою.

 Проте для цього матеріалу не підходять спиртові й порошкові мийні засоби. Беріть гель чи спрей без дрібнозернистих речовин. Інакше поверхня вкриється жовтими плямами й подряпинами. А ще акрилові ванни можуть прогинатися. Якщо вже так сталося, не треба ставити підпірок. Від цього може зламатися.

Акрилові ванни бувають глянцеві або матові. Порівняно з чавунною ванною, акрилова неслизька. Бо на дно наносять нековзкий шар.

 Дешева ванна обходиться дорого. Замість користуватися років 20, перероблятимете за рік-два. Вкривається іржею, яку нічим не можна відчистити, розповідає Валерія МОСІЙЧУК, 38 років, консультант столичного будівельного магазину.

Для багатьох еталоном ванн є чавунні. Їх не пошкоджує корозія. Але вони важкі та дорогі. Гідна заміна сталеві. Вони прості у догляді, але шумні. При наповненні водою гримлять, немов вона ллється у відро.

 Всі ванни зношуються. Акрилові прогинаються під вагою, сталеві тріскають, якщо на них впаде банка чи щось інше. Чавунні міцніші, але емаль стає шорстка і накопичує бруд. Треба вибирати, кому що більше підходить.

Стінна плитка не підходить для підлоги

 Перед тим як ванну вибирати, треба купити якісну плитку, каже Валерія Мосійчук, 38 років, консультант столичного будівельного магазину. Не кладіть на підлогу плитку для стін, бо малюнок швидко зітреться.

Вона має бути рівна, а не випукла. Не радить яскраві кахлі з узорами. Такі швидко вийдуть із моди й набриднуть. Підійде керамограніт. Він міцний і воду майже не вбирає.

 Не ведіться на економію. Купуйте із середньою ціною. Глазурована й скляна швидко стираються. Бруд забивається в пори. Слід кілька плиток прикласти одна до одної, щоб перевірити рівність.