Акумулятори LiFePo4: переваги та технічні особливості

Головна Сторінка » Акумулятори LiFePo4: переваги та технічні особливості

Ефективна робота електронного обладнання та електротранспорту зокрема визначається застосуванням якісного джерела енергії. Якщо потрібно гарантувати тривалу роботу в автономному режимі, тоді використовують літій-залізо-фосфатні батареї (LiFePO4), ніж класичні літій-іонні. Вони мають покращені параметри та характеристики.

Також у сфері резервного харчування вони поступово приходять на заміну свинцево-кислотним моделям. Визначившись із варіантом LiFePO4 АКБ, вони гарантуватимуть надійну резервну систему для постачання живлення. Усі компоненти працюватимуть тривалий період і без пошкоджень внаслідок експлуатації.

Особливості акумуляторів

Перша та ключова особливість це вага, яка значно вища порівняно з альтернативними батареями. Номінальна напруга набагато нижча і становить в діапазоні 3-3,3 В. Ключова особливість у великій кількості робочих циклів, і цей параметр складає 2000. Даного типу аккумулятори без проблем працюють на вулиці та реагують на різкі температурні перепади.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні знову може бути дефіцит електронергії

Саморозряд становить лише 3% і це за 1 рік, що досить мало. Після активації аккумулятора напруга залишається на одному рівні. Габарити батарей LiFePO4 досить великі, тому мінімізувати місце під їх розміщення не вийде.

Ключові переваги

Перш ніж зробити вибір на користь зазначених акумуляторів, необхідно оцінити їхні ключові переваги:

1. Безпека. Від перенапруги не буде вибуху, а також немає причин для початку займання;

2. Стабільність. Вони максимально захищені та стійкі від великої кількості факторів негативного впливу. Аварійні ситуації їм не страшні;

3. Екологічність. Під час роботи та утилізації відсутній викид токсинів, що говорити про безпеку для екології;

4. Довговічність. Акумулятор витримає щонайменше 2000 робочих циклів, а ємність від початкових параметрів знижується лише на 20%;

5. Немає ефекту старіння. Осердя лише за один рік можуть втратити 1,5% ємності. У літій-іонних батареях цей показник становить до 10% на рік.

Вибір на користь таких акумуляторів є очевидним. Ознайомитися з великим набором таких пропозицій можна в магазині Power Solutions, де є чималий вибір різних за параметрами батарей. Консультанти дадуть свої рекомендації щодо вибору пристрою під конкретні завдання застосування.