Аlyona Аlyona & Jerry Heil відповіли на звинувачення у “купленій перемозі”

Головна Сторінка » Аlyona Аlyona & Jerry Heil відповіли на звинувачення у “купленій перемозі”

Переможниці нацвідбору Євробачення-2024 Alyona Alyona і Jerry Heil відповіли на звинувачення Melovin щодо фальсифікації голосів.

У програмі “Сніданок з 1+1” дует спростував чутки про “куплену перемогу”.

“Знаєте, я постійно кажу одне і теж: “Дай нам Бог тих сил і тих грошей, про які всі думають, що вони у нас є”. Я не уявляю, скільки потрібно заробляти, щоб оплатити таку кількість людей. Якщо люди думають, що вони у нас є, і ми б витрачали не на збори, а на такі речі, і не писали б якісну і класну пісню, яка потрапить в серце, то нехай вони у нас будуть”, – зазначила Alyona Alyona.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Без мейку, без сценічного вбрання” – Тіна Кароль показала закулісся виступу на нацвідборі

Продюсер нацвідбору Володимир Завадюк додав: “Круто підтримувати одне одного, а не хейтити постійно. Я проти культури хейту і відміни, якщо це не має під собою конкретних доказів і кейсів. Голосування проходить в “Дії”. І враховуючи цей сервіс, у якого крута репутація, я вважаю, що тут неможливі ніякі фальсифікації”.

Нагадаємо, Melovin посів третє місце. У ефірі телемарафону виконавець зізнався, що глядацькі голоси “викликають багато запитань”. За його словами, лейбл Enko, до якого входить виконавиця Аlyona Аlyona, нібито заплатив кошти за перемогу.